İstanbulda ferforje kapı imalatı

Apartman kapısı bina kapısı

Ferforje Estetiği ile Bina Kapısı Modelleri

Ferforje demir, döküm demir ürünü olmakla birlikte kapılar, bahçe korkulukları, balkon korkulukları, pencere demirleri gibi birçok farklı noktada kullanılır. Özellikle bina kapısı tasarımı gerçekleştirilirken ferforje kullanılması ile çok daha güzel desenler ve şık görüntüler elde edilebilir. APL Door firması bu noktayı göz önünde bulundurarak, binaların giriş kapıları için ferforje tasarımlar sağlamakta ve bu sayede dövmeli demirden ibaret kasalarla çok sağlam ve estetik görüntüler oluşturmaktadır. Müstakil yapılarda veya apartmanlarda giriş kısmı için ferforje ve cam ile birleştirilmiş ya da ahşap ile birleştirilmiş birçok farklı model görebilirsiniz. Firma bu tasarımlarda aynı zamanda oluşturduğu desenlere, inceliğe ve sanatsallığa önem vermektedir.

Apartman Kapısı Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Firma üzerinden hizmet olarak apartman kapısı tasarımı talep ettiğinizde, öncelikle size birçok farklı örnek model sunulur veya sizin için özel bir tasarım yapılarak ayrı bir kapı üretilir. Örneğin, metrekare anlamında dar bir kullanıma sahip olan ve giriş kısmı dar bir noktada yer alan bir apartman için özel bir kapı üretimi yapılacak ise öncelikle firma bu noktada tüm ölçüleri belirler. Daha sonra size sunulan malzeme listesi üzerinden istediğiniz malzeme kalitesini ve kullanılması gereken renkleri seçersiniz. Bu ölçüler ve malzemeler ile birlikte tasarım oluşturulduktan sonra size sunulur ve beğenmeniz koşuluyla bu tasarım üretilerek kapı uygulaması gerçekleştirilir.

Apartman Kapıları Nasıl Uygulanır?

Firma sağladığı tasarım ile birlikte binanızda uygun şekilde apartman kapıları üretimi gerçekleştirdikten sonra uygulama aşamasına geçer. Uygulama aşamasında üretilen kapı tamamen yerine oturacak şekilde öncelikle kasa bağlantıları yapılarak daha sonra sağlam menteşe ve montaj elemanları ile montajı yapılır. Bir sonraki önemli nokta ise bu kapı sisteminin güvenlik sistemleri ile uyumlu olmasıdır. Bu nedenle hidrolik sistemi, kilit sistemi, otomat sistemleri, güvenlik kamerası ve alarm sistemleri ile uyumlu hale getirilerek son şekil elde edilir. Bu şekilde elde edilen kapı sistemi, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir ve binanın girişinde tam bir güvenlik sağlar. Bu uygulama örnekleri için apartmangiriskapilari.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir